Úvodní stránka » Překlady a korektury v anglickém jazyce

Překlady a korektury v anglickém jazyce

Potřebujete osobně nebo písemně oslovit anglicky mluvícího klienta nabídkou, vytvořit webové stránky či tištěné materiály v anglickém jazyce? Nebo naopak potřebujete správně přeložit anglický text do češtiny? Udělejte to dobře a bez chyb!

Překlady z češtiny do anglického jazyka a naopak

Pro překlad do angličtiny je důležité pochopení překládaného textu a použití odpovídajících obratů v překládaném textu, aby přeložený text působil přirozeně. Při překladech z angličtiny je důležité znát používané fráze a gramatiku, aby byl výsledný překlad ve stejném významu jako anglický originál.

Přeložím vám do angličtiny nebo z angličtiny běžné i odborné texty, jako jsou:

  • e-mailová i písemná korespondence
  • obchodní nabídky
  • letáky a katalogy
  • návody
  • webové stránky

Korektury anglických textů

Provádím korektury textů přeložených do angličtiny. Korektury jsou vhodné u přeložených textů, které se dále ještě zpracovávají či upravují, např. při sazbě přeloženého anglického textu do tiskovin (DTP) nebo na webové stránky, a může tak dojít k dodatečným změnám, chybám v sazbě nebo kontextu.

Zajistím vám rovněž korekturu anglických textů, které jste si překládali sami, a potřebujete si ověřit jejich správnost.

Korektury českých textů

Čeština je jazyk náročný na správné dodržení všech pravidel a výjimek. Zejména, pokud má být váš text prezentován při projevu, v tištěné formě nebo elektronické komunikaci. Korektury češtiny provádím pro veškeré druhy textů.

Cenu za překlady a korektury zkalkuluji na základě vaší poptávky, konkrétního druhu a rozsahu textu.

Objednejte si překlady a korektury